یکشنبه 3 تیر 1403
 
منوی سایت
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
صفحه مخصوص واحدها
پیوند ها
-
سلسله نشست‌های تخصصی«فرهنگ دانشگاهی»،
مرکز آموزش سازمان فعالیت های قرآنی
روش شناسی در بیوسیستماتیک جانوری
طراحی و نصب شبکه های کامپیوتری(فیبر نوری و بی سیم)
مبانی ژئومورفولوژی2 کلیماتیک ژئومورفولوژی
برنامه های در حال اجرا
با شاهدان جهاد
زندگینامه شهید عباس ارشدی پور
شهید عباس ارشدی پور در سال 1343هـ.ش در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. وی از کودکی با اهل بیت پیامبر(ع) مأنوس بود و به آنها عشق می ورزید. تحصیلات مقدماتی را در زادگاه خود با موفقیّت به پایان رساند تا اینکه در آزمون سراسرس سال1362 دانشگاه ها در رشته «مکانیک – طراحی جامدات» دانشگاه تبریز پذیرفته شد. این شهید که با شروع انقلاب اسلامی در حالی که نوجوانی سیزده ساله بود، در اغلب راهپیمایی ها و تظاهرات مردمی شرکت می کرد، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در حد توان، مدافع آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بود. در دوران دفاع مقدس، بارها به میادین نبرد اعزام گردید تا از تمامیّت ارضی کشور دفاع کند. در نیمسال 65-66 که به منظور جبران عقب ماندگی های درسی به جبهه اعزام نشده بود، نتوانست نسبت به جنگ و دفاع مقدس بی تفاوت باشد؛ لذا به محض اطلاع از راه اندازی خط تولید مهمات در دانشکده فنی، توسط واحد خودکفایی سپاه پاسداران، همکاری نمود تا اینکه در شب 27/10/1365 کارگاه دانشکده فنی توسط نیروهای عراقی بمباران شد و به فیض عظیم شهادت نایل آمد.
Alternate Text اصفهان شفیعیان مدیرفرهنگی: معاون فرهنگی: مدیرفرهنگی: شفیعیان
شماره تماس: 37932364 - 031
پست الکترونیکی:
معرفی اجمالی:
اهداف و مأموریت‌های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان: 1.ایجاد شناخت و محبت و دوستی نسبت به (خدا، انسان، زمین، سرزمین، جهان و هستی) از طریق: شناخت و تمرینِ زیبایی، خیر و نیکی؛ و با عنصر: ذکر و یاد و در محیطی: آزاد و با روح: دلسوزی و شفقت و همراهی و معیت بعنوان لوازم اصلی سازندگی و تربیت 2.احترام و تکیه بر عناصر اصلی ساختار وجودی انسان یعنی تدبر، تفکر و تعقل و در محیط اراده و انتخاب آزاد افراد. 3. توجه و تأکید ویژه بر رشد انسانی و اخلاق به منزله ثمره نهایی برنامه‌ها. 4. باور عمیق قلبی و فکری به مسئولیت سازندگی و احساس رسالت و وظیفه در قبال دانشجویان در زمینه کمک دریافتن و ارائه مفهوم زندگی به آنان. 5.یافتن و تکمیل استعدادها و ظرفیت‌های وجودی افراد و هدایت استعدادهای تکامل یافته آنان به سوی مبدأ خیر و کمال و نیکی و زیبایی. 6.ایجاد حس امید و نشاط نسبت به آینده. 7. بیان روزآمد آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی از طریق پر کردن شکاف نسلی و ارتباط با نسل قبل و تبیین شخصیت چند وجهی و عمیق و لطیف و عرفانی امام خمینی (ره) بعنوان معمار کبیر انقلاب اسلامی (به منزله فرهنگی‌ترین انقلاب معاصر) و منویات رهبر معظم انقلاب در تکریم آزاداندیشی و دانش‌ورزی و ... .
Alternate Text زنجان صالحی مدیر فرهنگی: معاون فرهنگی: مدیر فرهنگی: صالحی
شماره تماس: 024-333035313
پست الکترونیکی: znacecr@yahoo.com
معرفی اجمالی:
4معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان زنجان در راستای اهداف اساسنامه‌ای این نهاد انقلابی با موضوع "توسعه امور فرهنگی در سطح جامعه از طریق همکاری با حوزه، دانشگاه و سایر مراجع و نهادهای فرهنگی به خصوص برای نسل جوان" و ماموریت مصرح "تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی و برنامه‌ریزی فرهنگی و تربیتی و ایجاد آمادگی فکری و مکتبی در قشر جوان، به‌خصوص دانشجویان" در اساسنامه جهاددانشگاهی، تلاش می‌نماید با چهار رویکرد "ثبات برنامه‌ریزی و استمرار در فعالیت‌ها"،"تخصصی کردن فعالیت‌های فرهنگی"، "استفاده هرچه بهتر از پتانسیل گروه‌های کار دانشجویی"، "ایجاد منابع درآمدی پایدار" فعالیت‌های خود را سامان دهد. جهاددانشگاهی زنجان برای تحقق رویکردهای چهارگانه خود در توسعه فعالیت‌های فرهنگی، ایجاد تشکیلات متناسب بومی را نیز به‌عنوان یکی از اولویت‌های راهبردی واحد در نظر گرفته است که در این راستا، علاوه بر افتتاح باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی در دانشگاه زنجان، سه مرکز فرهنگی نوع ب، با عناوین « مرکز فرهنگ و فن‌آوری‌های نوین رسانه‌ای»، «مرکز علمی و ترویجی معماری ایرانی و اسلامی» و «مرکز تخصصی محصولات و خدمات فرهنگی و نمایشگاهی» با اخذ مجوز از دفتر مرکزی این نهاد انقلابی در جهاددانشگاهی واحد استان زنجان راه‌اندازی شده است. علاوه بر فعالیت‌ این مراکز تخصصی، اداره فعالیت‌های فرهنگی و دینی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان در طول سه سال گذشته، افزون بر یک‌هزار برنامه فرهنگی با بیش از 190 هزار نفر مخاطب دانشجو را در سطح 21 دانشگاه و مرکز آموزش‌عالی استان به اجرا درآورده است که اجرای موفق 10 برنامه استانی و دو برنامه ملی در سال تحصیلی گذشته (سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان کشور و جشنواره سراسری پاتوق طنز دانشجویی تلخند) نمونه‌ای از این فعالیت‌ها است.
Alternate Text تربيت مدرس پرویزی بشیر معاون فرهنگی: بشیر پرویزی
شماره تماس: 88220295
پست الکترونیکی: farhangi.jdtm@gmail.com
معرفی اجمالی:
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس با توکل بر خداوند متعال و با سرلوحه قرار دادن اهداف و ماموریت های جهاد دانشگاهی در سند چشم انداز، با برخورداری از کادر مجرب، دارا بودن مرکز مطالعاتی آینده پژوهی فرهنگی، بهره گیری از توان و ظرفیت بالای علمی دانشگاهی، دسترسی به اساتید طراز اول و همچنین دارا بودن کانون پژوهشگران جهاددانشگاهی، تاکنون مجری برنامه های مختلف فرهنگی بوده است. فعالیت های فرهنگی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس در قالب های آموزشی، مطالعاتی، تبلیغی و ترویجی و ... همواره استمرار داشته و در اجرای آنها با مراکز و نهاد ها و سازمان های مختلف کشور همکاری می نماید. معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با بهره گیری از فرصت های موجود، اولویت خود را در عرصه مطالعات آینده پژوهی فرهنگی قرار داده است و در این خصوص با نگاه آینده نگرانه به فرصت ها و تهدید های جامعه به خصوص در حوزه دانشگاهی امیدوار است بتواند در تدوین سیاست های کلان فرهنگی برای تحقق آرمان های بلند انقلاب مثمر ثمر باشد.
Alternate Text چهارمحال و بختياري امیدی ارجنکی اصغر معاون فرهنگی: اصغر امیدی ارجنکی
شماره تماس: 32320070-32320323-038
پست الکترونیکی: asghar_omidi_arj@yahoo.com
معرفی اجمالی:
معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری با هدف تعمیق گرایش و باور های دینی و آگاهی سیاسی نسل جوان به ویژه دانشجویان و تبلیغ و ترویج آرمان ها و ارزش های انقلاب برای مقابله با گسست نسلی و تهاجم فرهنگی و رشد خلاقیت و پرورش استعدادهای هنری و ادبی و تقویت مشارکت فعال دانشجویان در مسائل سیاسی و اجتماعی استان فعالیت می نماید. مراکز و شعب دارای مجوز رسمی در این معاونت به شرح ذیل می باشد : 1- شعبه سازمان دانشجویان 2- مرکز تولید محصولات فرهنگی هنری(مرکز نوع ب) 3- شعبه مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) 4- شعبه سازمان انتشارات 5- خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری 6- خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)شعبه چهارمحال و بختیاری همچنین این معاونت از واحدهای فعال در حوزه فعالیت های قرآنی با رویکرد دانشگاهی است و با همکاری مرکز فرهنگی دانشجویی امام، انقلاب و ولایت فقیه و عقد تفاهمنامه با مرکز نشر آثار حضرت امام خمینی در اصفهان، در سال های اخیر برنامه های ارزشمندی اجرا کرده است و درآینده نیز ادامه خواهد داشت.
Alternate Text ایسنا متقیان علی رییس: علی متقیان
شماره تماس: 61972000
پست الکترونیکی: info@isna.ir
معرفی اجمالی:
خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌ تنها خبرگزاري با هويت دانشجويي و نخستين خبرگزاري غيردولتي ايران پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي محسوب مي شود كه امتياز آن در تاريخ 1378/4/2 از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در اختيار جهاددانشگاهي قرار گرفت. خبرگزاري دانشجويان ايران با بهره‌گيري از سرمايه‌ي انديشه، صداقت و با تكيه بر توان، خلاقيت، نوآوري جوانان دانشجو در 13 آبان 1378 با اظهار لطف مقام معظم رهبري خطاب به ايسنا كه فرمودند: "اخبار خوب، مفيد و اميدبخش مخابره كنيد." با هدف اطلاع رساني صحيح، بهنگام و همه جانبه به صورت آزمايشي و در 16 آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمي به عرصه اطلاع‌رساني گام نهاد. رسالت اصلي اين رسانه خبري از بدو تاسيس تاكنون ايفاي نقش دانشگاهيان در توسعه فضاي رسانه‌اي كشور و ارتقاي آگاهي‌هاي علمي، فرهنگي، سياسي، اجتماعي، اقتصادي، هنري و صنفي با نگاهي دانشگاهي و دانشجويي و شكل‌گيري حلقه واسط بين مسوولان، نخبگان و مردم بوده است.
Alternate Text مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی هاشمی تروجنی سیدمحمد رییس: سیدمحمد هاشمی تروجنی
شماره تماس: 66970614-16
پست الکترونیکی: sec.eirscc@acecr.ac.ir
معرفی اجمالی:
مرکز فرهنگی دانشجویی امام و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی از سال 1383 راه اندازی و آغاز به کار نموده است. هدف از تأسیس این مرکز آشنا نمودن نسل جوان دانشگاهی با زندگانی پربرکت و مبارزات و مجاهدت های حضرت امام(ره)، تبیین آرمانها و اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر بهره گیری از ابزارهای هنری و فرهنگی، بسط و تعمیق فرهنگ ساده زیستی امام خمینی(ره)، بالابردن مشارکت دانشگاهیان در ترویج اندیشه های امام خمینی(ره) و مبانی انقلاب اسلامی، تبیین همراهی تاریخی جنبش دانشجویی با حضرت امام و نقش آن در پیروزی انقلاب اسلامی، بستر سازی فرهنگی و فراهم سازی انس بیشتر دانشگاهیان با آثار و تألیفات امام راحل، بکارگیری و بهره مندی از جامعه جوان دانشگاهی در طرحها و فعالیتها و پژوهش در ابعاد مختلف سیره نظری و عملی امام(ره)، روزآمد کردن اندیشه های امام(ره) و پاسخ به نیازهای دانشجویان و دانشگاهیان باتوجه به عنصر زمان و مکان، تعامل با مراکز و شخصیتهای دانشگاهی و صاحبنظران داخلی و خارجی در ترویج افکار و اندیشه امام خمینی(ره)، ارتباط با دانشجویان خارج از کشور به منظور آشنا نمودن آنها با اندیشه ها، تألیفات و الگوهای رفتاری حضرت امام(ره) می باشد.
Alternate Text موسسه قرض الحسنه دانشجویان علیگو محمود رییس: محمود علیگو
شماره تماس: 66967900
پست الکترونیکی: info@isfa.ir
معرفی اجمالی:
4 موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران با الهام از تعاليم عاليه اسلام و با استظهار به عنايات خاصه حضرت بقيه اله امام زمان حجه بن الحسن العسگري عجل الله تعالي فرجه الشريف به منظور انجام خدمات عام المنفعه و نشر و تعليم و ترويج فرهنگ اسلامي به هرنوع و هر كيفيت وكمك به تامين نيازها و بهبود زندگي دانشجويان، دانشگاهيان و جهادگران دانشگاهي و اعطاي وامهاي بدون بهره ( قرض الحسنه) از طريق دريافت وجوه ذخيره شده توسط خيرين، اعضاء صندوق، جهاد دانشگاهي و ساير اشخاص حقيقي و حقوقي كه بصورت قرض الحسنه يا بلاعوض در اختيار صندوق قرار خواهند داد با حفظ و رعايت موازين شرعي و مقررات جمهوري اسلامي ايران و در قالب مصوبات هيئت امناء جهاد دانشگاهي و به منظور احياء و ترويج سنت حسنه قرض الحسنه در جامعه بويژه جامعه دانشگاهي و كمك به حل بخشي از مشكلات مالي و معيشتي دانشجويان، جهادگران و دانشگاهيان و در راستاي تحقق استراتژي برنامه سوم توسعه جهاد دانشگاهي"مبني بر تقويت فرهنگ و ارزش هاي اسلامي در جامعه و به خصوص در جمعيت جوان و دانشجويان و دانشگاهيان" تأسيس شده است.
چند رسانه ای
 • فناوری تولید کمپوست وفرآورده های آن
  موضوع اصلی : کشاورزی زبان کتاب : فارسی نام نویسنده : جوانمردی جمال نام انتشارات : انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد سال انتشار : ١٣٩٤ نوبت چاپ: ١ شابک کتاب : ٩٧٨٩٦٤٣٢٤٣٢٩٦ جلد کتاب : شومیز قطع : تعداد صفحات : ٣٢٥ صفحه وزن کتاب : ٠ گرم قیمت : ١٨٠,٠٠٠ریال
  خودآموز نرم افزار مطلب
  موضوع اصلی : کامپیوتر و مهندسی زبان کتاب : فارسی نام نویسنده : یکتا فکور نام انتشارات : انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد سال انتشار : ١٣٩٣ نوبت چاپ: ١ شابک کتاب : ٩٧٨٩٦٤٣٢٤٣٣٠٢ جلد کتاب : شمیز قطع : وزیری تعداد صفحات : ٣٤٨ صفحه وزن کتاب : ٠ گرم قیمت : ١٨٠,٠٠٠ریال
 • تهاجم گیاهی و علف‌های هرز مهاجم ایران
  هاجم، سبب گسترش آرام گونه یا گونه‌هایی در داخل یک منطقه از محدوده جغرافیایی می‌شود که معمولاً ورای بازه بومی خود تثبیت و گسترش یافته‌اند. درواقع تهاجم را می‌توان به‌‌نوعی آتش‌سوزی طبیعی با حرکتی کُند تشبیه کرد. تهاجم منحصر به گیاهان نمی‌شود. گیاهان و جانوران متعدد به‌مرور میلیون‌ها هکتار زمین را آلوده می‌کنند و سبب تخریب عملکرد و سلامتی اکوسیستم و کاهش تنوع زیستی در جنگل‌ها، مراتع، چشم‌اندازها، منابع آبی و رودخانه‌ها می‌شوند. موجودات مهاجم روی حیات‌وحش، دام‌های اهلی، ماهیان و انسان نیز تأثیر می‌گذارند. دست‌ورزی در محیط، نوعی منادی تهاجم محسوب می‌شود و گیاهانی چون گل قاصدک و دم‌روباهی این استعداد را دارند که در عملیات شخم حداقل، زیاد شوند. هم‌اینک در کشور گونه‌هایی از تلخ‌بیان، کهورک، فرفیون و فیکاریا ندای تهاجم سر داده و درحال گسترش می‌باشند. احتمال می‌رود بذور برخی گیاهان مهاجم اغلب ناآگاهانه و به‌دلایل مختلف ازجمله همراه محموله‌های تجاری به کشور وارد شده‌ باشند. افرایش آلودگی هوا و دی‌اکسیدکربن درحال ازدیاد، تهاجم را افزایش می‌دهد، ضمن اینکه خشکی هوا و کاهش رستنی‌های طبیعی و مدیریت‌های غیراصولی نیز به تهاجم شتاب می‌دهد. کتاب حاضر با هدف بررسی پدیده تهاجم و گیاهان مهاجم مدون شده است؛ این کتاب شامل سه قسمت است: قسمت اول کتاب ویژگی‌ها و فرایند تهاجم گیاهان مهاجم و اثرات ناشی از آنها را بررسی می‌کند. قسمت دوم درحدامکان گیاهان عمده مهاجم ایران را مورد بررسی قرار داده است و قسمت سوم و انتهایی کتاب به ارزیابی خطرات علف‌های هرز مهاجم می‌پردازد.
  گردشگری پایدار: از گردشگری انبوه تا بوم گردی
  گردشگری محرک اقتصادی مهم و روبه‌رشد در سراسر جهان محسوب می‌شود که علاوه بر مزایایی چون سودآوری اقتصادی و اشتغال‌زایی، معایب بسیاری مانند انتشار دی‌اکسیدکربن، تخریب محیط زیست، از بین رفتن تنوع زیستی و عدم تعادل اجتماعی را به‌همراه دارد. ایده پایداری می‌تواند با تغییر در رفتار جمعی گردشگران، به کاهش اثرات مخرب ناشی از فعالیت های انسانی در گردشگری کمک کند. چارچوب کلی این کتاب به دانشجویان، برنامه‌ریزان و ذینفعان گردشگری کمک می‌کند تا درک بهتری از تعاملات بلندمدت بین اقتصاد و حفاظت از محیط زیست داشته باشند. این کتاب همچنین راهنمایی برای گردشگران می‌باشد و به آنها می‌آموزد که چگونه مسافرت و تعطیلات بعدی خود را به‌شکل مسئولانه‌تری سازماندهی کنند.
  مبانی تئوری موسیقی و سرایش منتشر شد
  این کتاب که با هدف آموزش مبانی تئوری موسیقی و سرایش جهت هنرجویان نوآموز موسیقی تدوین گردیده، علاوه بر مفاهیم مقدماتی تئوری موسیقی به آموزش نت‌خوانی می‌پردازد و در آن تلاش شده دروس با شیوه ساده و نظم منطقی، با دستاوردهای به‌روز آموزشی، بهره‌گیری از منابع متعدد و تجارب آموزشی، ارائه گردد تا در پایان دوره، هنرجو با پشتوانه‌ای غنی از نظر تئوری و نت‌خوانی، آموختن ساز مورد علاقه خود را آغاز نماید.
  درختان شهری
  موضوع اصلی : کشاورزی زبان کتاب : فارسی نام نویسنده : برادران راد علی نام انتشارات : انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد سال انتشار : ١٣٩٤ نوبت چاپ: ١ شابک کتاب : ٩٧٨٩٦٤٣٢٤٣٣١٩ جلد کتاب : شومیز قطع : وزیری تعداد صفحات : ٢٣٢ صفحه وزن کتاب : ٠ گرم قیمت : ١٢٠,٠٠٠ریال توضیحات کتاب از زمان‌هاي بسيار دور، انسان بدوي به کشاورزي پرداخت و به‌مرور ساکن آبادي‌ها و شهرها شد. زمان و مکان همواره در شکل‌گيري و بسط انديشه و تعقل آدمي بسيار مهم بوده است. امروزه بسياري از انسان‌ها در اکوسيستم دست‌ساز خود شهرها زندگي مي‌کنند. اين محيط در خلق هنر، شعر و انديشه جديد بسيار مؤثر است. هنرهاي شهر، ديوارنوشته‌ها، تئاترهاي خياباني، شعرهايي که در آن به توصيف در و ديوار شهر مي‌پردازند، ارمغان همين شهري‌شدن بشر است. تغيير نگاه به طبيعت و حفاظت از محيط زيست، توسط همين انسان شهرنشين شکل گرفت. زماني، طبيعت پناهگاهي براي بشر بود اما امروزه براي تلطيف فضاهاي شهري، انسان گياه را انتخاب مي‌کند و به مهماني خود به شهرها مي‌آورد و کنار آسمانخراش‌ها، بزرگراه‌ها، کابل‌هاي برق، تأسيسات زيرزميني، نور خيابان‌ها و ... مي‌نشاند. برهمين اساس به‌نظر مي‌رسد نياز به علمي جديد و مطالعه و بررسي نو پيرامون گياهان شهري از ضروريات مي‌باشد. در رشته‌هاي کشاورزي، گياه با هدف به‌دست‌آوردن عملکرد مناسب کشت مي‌شود. بنابراين هدف آن با هدف کاشت گياهان شهري متفاوت است. اين اهداف و نيازها بايد تعريف شده و در راستاي پتانسيل گياه مورد ارزيابي قرار گيرد. اين دست‌نوشته و گردآوري، نمونه کوچکي است که سعي شده، اهميت نياز مطالعه و بررسي اختصاصي گياهان شهري، به‌خصوص درختان که اعضاي پايدار و ماندگار شهري هستند و مي‌توانند در هويت و شناسنامه يک شهر مؤثر باشند، را نشان دهد. در اين کتاب از يک‌سو تأثير و جايگاه درختان شهري و از سوي ديگر تأثيري که محيط شهري بر گياه مي‌گذارد، به‌طور گذرا، جهت آشنايي، مورد بحث و بسط قرار گرفته است. جنبه‌هاي ديگري از علم باغباني به‌صورت تخصصي بررسي مي‌گردد.
   روش های مزرعه ای و آزمایشگاهی در علوم زراعی
  روش های مزرعه ای و آزمایشگاهی در علوم زراعی موضوع اصلی : کشاورزی زبان کتاب : فارسی نام نویسنده : یحیی امام نام انتشارات : انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد علوم زراعی شامل دانش‌هایی است که به بهبود عملكرد گیاهان زراعی منجرخواهند شد. زراعت، اکولوژی، فیزیولوژی، بذر و علف‌های هرز از شاخه‌های علوم زراعی است. این امر به‌ویژه در دهه‌های اخیر با بهبود روش‌ها و کاربرد وسایلی که در شرایط مزرعه واکنش گیاهان را بهتر و دقیق‌تر اندازه‌گیری می‌نمایند، توانسته است اطلاعات گسترده‌ای را در اختیار پژوهشگران قرار دهد.مجموعه‌ حاضر با هدف معرفی روش‌ها، شاخص‌ها و ابزارهای اندازه‌گیری واکنش‌های گیاهان زراعی در شرایط مختلف تهیه و تدوین گردیده است؛ این کتاب می‌تواند برای دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی و دانش‌پژوهان عرصه علوم زراعی قابل استفاده باشد. سال انتشار : ١٣٩٣ نوبت چاپ: ١ شابک کتاب : ٩٧٨٩٦٤٣٢٤٣٢١٠ جلد کتاب : شومیز قطع : وزیری تعداد صفحات : ١٠٨ صفحه وزن کتاب : ٠ گرم قیمت : ٦٠,٠٠٠ریال
 • دومین جشنواره ملی شبکه های ارتباطی قران کریم
  معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی با همکاری سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی جشنواره ملی شبکه‌های ارتباطی قرآن کریم را برگزار می‌کند.