دوشنبه 11 فروردین 1399
 
منوی سایت
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
صفحه مخصوص واحدها
پیوند ها
...............................................
تبلیغات
مرکز آموزش سازمان فعالیت های قرآنی
درخشش ایسنا در چهارمین جشنواره رسانه ای« ابوذر»
تاریخ انتشار: چهار شنبه 25 دی 1398

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قزوین 24 دی ماه با حضور حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی و مسوولان استانی در سالن اجتماعات حمدالله مستوفی سازمان نظام‌مهندسی قزوین برگزار شد.

در این جشنواره مجموع آثار دریافتی ۵۰۵ اثر بوده است که ۳۹۰ اثر به مرحله داوری راه یافتند و درنهایت ۲۴ نفر برگزیده شدند.

در بخش یادداشت این جشنواره هادی درزی رامندی از ایرنا رتبه نخست را از آن خود کرد و محمدرضا خوش‌عقیده از پایگاه خبری صبح قزوین و مسعود میرزایی از خبرگزاری دانش‌آموزی پانا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش گزارش حنانه امیری از پایگاه خبری صبح قزوین حائز رتبه نخست شد، نفیسه مهرداد از نشریه هفت دی رتبه دوم، رقیه ملاحسنی از ایسنا حائز مقام سوم و بنت‌الهدی عاملی از ماهنامه فکه نیز قابل‌تقدیر معرفی شدند.

هیئت‌داوران در بخش خبر اثری را در شایسته دریافت مقام نخست ندانست و معصومه امینی از خبرگزاری فارس رتبه دوم، سمیه میرخوند چگینی از پایگاه خبری شاخص نیوز سوم و نسرین رحیمی از ایرنا قابل‌تقدیر معرفی شدند.

در بخش تیتر هم هیئت‌داوران اثری را برگزیده معرفی نکرد و سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج حائز رتبه دوم شد و آرش صالحی از روزنامه ولایت رتبه سوم را از آن خود کرد، محمدحسن سلیمانی از هفته‌نامه تابان نیز قابل‌تقدیر معرفی شد.

در بخش عکس هیئت داوران هیچ اثری را حائز رتبه اول تا سوم اعلام نکرد و از چهار نفر علیرضا نصری از ایلنا، شیرین برزگر از خبرگزاری میزان، امیرحسین نظری از خبرگزاری تسنیم و محمدامین فلاح از خبرگزاری فارس تقدیر شد.

در بخش چندرسانه‌ای این جشنواره ابوالفضل سلیمی از متنا، سکینه سلیمانی‌نیا از متنا و سمیه صفری از خبرگزاری صداوسیما به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش ویژه این جشنواره با عنوان «گام دوم انقلاب» علی درودیان از خبرگزاری ایسنا رتبه نخست را از آن خود کرد و حیدر ولی‌زاده از پایگاه خبری صبح‌قزوین و امید قلی‌پور از خبرگزاری صداوسیما به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند و حسین نریمان از بسیج نیوز نیز قابل‌تقدیر معرفی شد.

ارسال نظر:
نام:
 
پست الکترونیکی:
   
آدرس وبسایت یا وبلاگ:

نظرشما:

لطفا عبارت را در کادر مربوطه وارد نمایید

قوانین سایت:
  • نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 17 نوشته شود حداکثر تا 10 صبح روز بعد منتشر می شوند
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید.
نظرات شما: